Gayrimenkul Arsa/Arazi / Arsa/Arazi

Samsun Canik Satılık Arsa - 353,73 m² - 591.133 TL

SAMSUN / CANİK
ndedir.Kıymet takdir konusu taşınmazın bulunduğu parselin özellikleri, imar durumu, Canik ilçe merkezi ile bağlantıları, civarında yapılan serbest alımlar ve satımlar ile serbest piyasa rayiçleri dikkate alındığında kıymet takdir tarihinde arsa birim m2 bedeli 5.000,00 TL/m2 olarak takdir edilmiştir. ArsaDeğeri: 353,73 m2 x 5.000,00 TL/m2 =1.768.650,00 TL takdir edilmiştir. TAŞINMAZIN 1/3 HİSSESİ SATIŞA ÇIKARILMIŞTIR 1/3 HİSSE DEĞERİ 591,133,33 TL DİR. Adresi : Gaziosmanpaşa Mh. Tıbbiye Sk. Canik/ SAMSUN
591.133 TL
Listeye Dön
Fiyat 591.133 TL
Konum SAMSUN / CANİK
İhale Başlangıç 01.04.2026 14:55
İhale Bitiş 08.04.2026 14:55
Fiyat Görsel Detay İhale
Görsel bulunamadı

Açıklama

SAMSUN Cani̇k 353,73 m² taşınmaz. Kıymeti 591.133 TL. 1. artırma 01/04/2026 14:55 tarihinde başlar.

Detaylı Bilgiler

İlan Bilgileri

İlan No 16305209082
İlanı Yayınlayan Samsun İcra Dairesi
Yayın Tarihi 2026-01-20T10:50:59.033Z
Dosya No 2016/69556 ESAS
İlan Türü Satılık Taşınmaz

Konum Bilgileri

İl SAMSUN
İlçe CANİK

Gayrimenkul Bilgileri

İl SAMSUN
İlçe CANİK
Adres ndedir.Kıymet takdir konusu taşınmazın bulunduğu parselin özellikleri, imar durumu, Canik ilçe merkezi ile bağlantıları, civarında yapılan serbest alımlar ve satımlar ile serbest piyasa rayiçleri dikkate alındığında kıymet takdir tarihinde arsa birim m2 bedeli 5.000,00 TL/m2 olarak takdir edilmiştir. ArsaDeğeri: 353,73 m2 x 5.000,00 TL/m2 =1.768.650,00 TL takdir edilmiştir. TAŞINMAZIN 1/3 HİSSESİ SATIŞA ÇIKARILMIŞTIR 1/3 HİSSE DEĞERİ 591,133,33 TL DİR. Adresi: Gaziosmanpaşa Mh. Tıbbiye Sk. Canik/ SAMSUN
Yüzölçümü 353.73 m2

Satış Bilgileri

Muhammen Bedel 591.133 TL
KDV Oranı %10
Kıymeti 591.133 TL

İhale Bilgileri

1. Artırma Başlangıç 01/04/2026 14:55
1. Artırma Bitiş 08/04/2026 14:55
2. Artırma Başlangıç 29/04/2026 14:55
2. Artırma Bitiş 06/05/2026 14:55

Taşınmaz Bilgileri

Cinsi/Niteliği Konut
İl SAMSUN
İlçe CANİK
Yüzölçümü 353,73 m2
Şerhler Tapu kaydındaki gibidir.

Artırma Bilgileri

1. Artırma Başlangıç 01/04/2026 14:55
1. Artırma Bitiş 08/04/2026 14:55
2. Artırma Başlangıç 29/04/2026 14:55
2. Artırma Bitiş 06/05/2026 14:55

Kurum Bilgileri

Kurum Kaynakta belirtilmedi
Dosya No 2016/69556 ESAS
Satış Memurluğu Samsun İcra Dairesi
İlan No 16305209082

İcradan arsa veya arazi alırken nelere dikkat edilmeli?

SAMSUN CANİK konumlu bu arsa/arazi ilanında imar durumu, ada/parsel, yüzölçümü, yol/altyapı erişimi ve tapu niteliği ayrıca kontrol edilmelidir.

Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve teslim riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.

• Tapu kaydı ve ada/parsel bilgisi nasıl kontrol edilir? Tapu kaydı, ada/parsel ve yüzölçümü bilgileri resmi kayıtlarla karşılaştırılarak taşınmazın kapsamı netleştirilmelidir.
  • İmar durumu ve kullanım izni var mı? İmar durumu, yapılaşma koşulları, kullanım amacı ve varsa kısıtlar belediye veya ilgili kurum kayıtlarından kontrol edilmelidir.
  • Hisse, şerh veya ipotek var mı? Hisse, şerh, ipotek veya kullanım kısıtı varsa satışın kapsamı ve olası riskler resmi dosyada ayrıntılı incelenmelidir.
  • Yüzölçümü ve konum bilgileri resmi kayıtlarda uyumlu mu? Konum, parsel sınırı ve yüzölçümü bilgileri harita veya fotoğrafla değil resmi kayıtlarla doğrulanmalıdır.