Gayrimenkul Konut / Konut

Şanlıurfa Viranşehir Satılık Müstakil Ev - 2.850.000 TL

ŞANLIURFA / VİRANŞEHİR / Emiroğlu Mh.
ŞANLIURFA, VİRANŞEHİR, EMİROĞLU MAH. 1235.SOK. NO:18 34240
2.850.000 TL
Listeye Dön
Fiyat 2.850.000 TL
Konum ŞANLIURFA / VİRANŞEHİR
İhale Başlangıç Kaynakta belirtilmedi
İhale Bitiş Kaynakta belirtilmedi
Fiyat Görsel Detay İhale

Açıklama

VakıfBank'tan Satılık Bina Ve Arsası - Şanlıurfa - Viranşehir - Konut

Detaylı Bilgiler

Gayrimenkul Bilgileri

İl Şanlıurfa
İlçe Viranşehir
Mahalle Emiroğlu Mh.
Kategori konut
Tür mustakil_ev
Adres ŞANLIURFA, VİRANŞEHİR, EMİROĞLU MAH. 1235.SOK. NO:18 34240
329.0
Oda Sayısı 1+1
Banyo 1
Ada 735
Parsel 9
Konum Şanlıurfa / Viranşehir / Viranşehir-Emiroğlu Mh.
Ada / Parsel / Pafta 735 / 9

Satış Bilgileri

Fiyat 2.850.000 TL
Teminat 142.500 TL

İhale Bilgileri

İhale No 14999

Kaynak Detayları

ÖZELLİKLER No 19722 Şube Müdürlüğü VİRANŞEHİR ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 2850000.0 İhale Katılım Bedeli 142500.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 50000.0 Kategori Konut Konut Tipi Müstakil Ev İl / İlçe / Semt Şanlıurfa / Viranşehir / Viranşehir-Emiroğlu Mh. Adres ŞANLIURFA, VİRANŞEHİR, EMİROĞLU MAH. 1235.SOK. NO:18 34240 Ada / Parsel / Pafta 735 / 9 / m² (Brüt) 329 m² (Net) 280 Açık Alan m² 10 Site İçerisinde Hayır Balkon Var Tapu Durumu Arsa Tapulu Mutfak Kapalı Oda Sayısı 1+1 Banyo Sayısı 1 Isıtma Yok Kullanım Durumu Mülk Sahibi
No 19722
Şube Müdürlüğü VİRANŞEHİR ŞUBESİ
Min. Artış 50.000 TL
Kullanım Durumu Mülk Sahibi

İcradan konut alırken nelere dikkat edilmeli?

ŞANLIURFA VİRANŞEHİR konumlu bu arsa/arazi ilanında imar durumu, ada/parsel, yüzölçümü, yol/altyapı erişimi ve tapu niteliği ayrıca kontrol edilmelidir.

Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve teslim riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.

• Tapu şerhi ve ipotek bilgileri nasıl kontrol edilir? Tapu şerhi, ipotek, haciz veya benzeri kayıtlar satış dosyası ve resmi tapu bilgileriyle kontrol edilmelidir.
  • Tahliye veya kullanım riski var mı? Taşınmazda kiracı, kullanıcı veya tahliye riski bulunup bulunmadığı teslim sürecini etkileyebilir.