Mardin Nusaybin Satılık Ofis - 1.620.000 TL
icrailanlari.com
Açıklama
VakıfBank'tan Satılık 2+1 Ofis - Mardin - Nusaybin - İş Yeri
Detaylı Bilgiler
Gayrimenkul Bilgileri
| İl | Mardin |
| İlçe | Nusaybin |
| Mahalle | Selahaddin Eyyubi Mah. |
| Kategori | isyeri |
| Tür | ofis |
| Adres | MARDİN, NUSAYBİN, SELAHADDİN EYYUBİ MAH. LOZAN CAD. AKTAŞ SOK. NO:4 NİSİBİS APT. KAT:2 D:4 (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:16) 34240 |
| m² | 85.0 |
| Oda Sayısı | 2+1 |
| Kat | 2 |
| Ada | 43 |
| Parsel | 188 |
| Konum | Mardin / Nusaybin / Nusaybin-Selahaddin Eyyubi Mah. |
| Ada / Parsel / Pafta | 43 / 188 |
Satış Bilgileri
| Fiyat | 1.620.000 TL |
| Teminat | 81.000 TL |
İhale Bilgileri
| İhale No | 14989 |
Kaynak Detayları
| ÖZELLİKLER | No 23289 Şube Müdürlüğü NUSAYBİN MARDİN ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 1620000.0 İhale Katılım Bedeli 81000.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 25000.0 Kategori İş Yeri İl / İlçe / Semt Mardin / Nusaybin / Nusaybin-Selahaddin Eyyubi Mah. Adres MARDİN, NUSAYBİN, SELAHADDİN EYYUBİ MAH. LOZAN CAD. AKTAŞ SOK. NO:4 NİSİBİS APT. KAT:2 D:4 (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:16) 34240 Ada / Parsel / Pafta 43 / 188 / m² 85 Kiracılı Evet Tapu Durumu Kat İrtifaklı Oda Sayısı 2+1 Isıtma Merkezi Bulunduğu Kat 2 Durumu İkinci El |
| No | 23289 |
| Şube Müdürlüğü | NUSAYBİN MARDİN ŞUBESİ |
| Min. Artış | 25.000 TL |
| Kategori | İş Yeri |
| Kiracılı | Evet |
| Tapu Durumu | Kat İrtifaklı |
| Isıtma | Merkezi |
| Durumu | İkinci El |
İcradan işyeri alırken nelere dikkat edilmeli?
MARDİN NUSAYBİN konumlu bu arsa/arazi ilanında imar durumu, ada/parsel, yüzölçümü, yol/altyapı erişimi ve tapu niteliği ayrıca kontrol edilmelidir.
Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve teslim riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.
- Kullanım durumu, kira veya tahliye riski var mı? Kullanım durumu, kiracı, işgal veya tahliye riski varsa gelir ve teslim beklentisi buna göre değerlendirilmelidir.
- İmar ve ruhsat bilgileri neden önemlidir? İmar, ruhsat ve kullanım amacı bilgileri işyerinin faaliyete uygunluğunu anlamak için resmi kayıtlardan kontrol edilmelidir.