Gayrimenkul İşyeri / İşyeri

Tekirdağ Süleymanpaşa Satılık Depo - 1.890.000 TL

TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA / Yavuz Mah.
TEKİRDAĞ, SÜLEYMANPAŞA, YAVUZ MAH. HÜKÜMET CAD. FERMAN SOK. 2.BODRUM KATI NO:3 (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:15) 34240
1.890.000 TL
Listeye Dön
Fiyat 1.890.000 TL
Konum TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA
İhale Başlangıç Kaynakta belirtilmedi
İhale Bitiş Kaynakta belirtilmedi
Fiyat Görsel Detay İhale

Açıklama

VakıfBank'tan Satılık Depo - Tekirdağ - Süleymanpaşa - İş Yeri

Detaylı Bilgiler

Gayrimenkul Bilgileri

İl Tekirdağ
İlçe Süleymanpaşa
Mahalle Yavuz Mah.
Kategori isyeri
Tür depo
Adres TEKİRDAĞ, SÜLEYMANPAŞA, YAVUZ MAH. HÜKÜMET CAD. FERMAN SOK. 2.BODRUM KATI NO:3 (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:15) 34240
380.0
Oda Sayısı Stüdyo (1+0)
Ada 2472
Parsel 1
Konum Tekirdağ / Süleymanpaşa / Merkez-Yavuz Mah.
Ada / Parsel / Pafta 2472 / 1 / 80

Satış Bilgileri

Fiyat 1.890.000 TL
Teminat 94.500 TL

İhale Bilgileri

İhale No 14981

Kaynak Detayları

ÖZELLİKLER No 25613 Şube Müdürlüğü HÜRRİYET TEKİRDAĞ ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 1890000.0 İhale Katılım Bedeli 94500.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 25000.0 Kategori İş Yeri İl / İlçe / Semt Tekirdağ / Süleymanpaşa / Merkez-Yavuz Mah. Adres TEKİRDAĞ, SÜLEYMANPAŞA, YAVUZ MAH. HÜKÜMET CAD. FERMAN SOK. 2.BODRUM KATI NO:3 (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:15) 34240 Ada / Parsel / Pafta 2472 / 1 / 80 m² 380 Kiracılı Hayır Oda Sayısı Stüdyo (1+0) Isıtma Merkezi Sistem Yapının Durumu İkinci El Kullanım Durumu Boş Tapu Durumu Kat Mülkiyetli Krediye Uygunluk Evet Zemin Etüdü Yok
No 25613
Şube Müdürlüğü HÜRRİYET TEKİRDAĞ ŞUBESİ
Min. Artış 25.000 TL
Zemin Etüdü Yok

İcradan işyeri alırken nelere dikkat edilmeli?

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA konumlu bu arsa/arazi ilanında imar durumu, ada/parsel, yüzölçümü, yol/altyapı erişimi ve tapu niteliği ayrıca kontrol edilmelidir.

Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve teslim riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.

• Kullanım durumu, kira veya tahliye riski var mı? Kullanım durumu, kiracı, işgal veya tahliye riski varsa gelir ve teslim beklentisi buna göre değerlendirilmelidir.
  • İmar ve ruhsat bilgileri neden önemlidir? İmar, ruhsat ve kullanım amacı bilgileri işyerinin faaliyete uygunluğunu anlamak için resmi kayıtlardan kontrol edilmelidir.