Gayrimenkul İşyeri / İşyeri

Tekirdağ Süleymanpaşa Satılık Depo - 18.500.000 TL

TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA / Hürriyet Mh.
TEKİRDAĞ, SÜLEYMANPAŞA, HÜRRİYET MAH. MÜJGAN KALELİOĞLU CAD. KAR SOK. ROYAL PALA B BLOK BODRUM KAT NO:16/A (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:28) 34240
18.500.000 TL
Listeye Dön
Fiyat 18.500.000 TL
Konum TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA
İhale Başlangıç Kaynakta belirtilmedi
İhale Bitiş Kaynakta belirtilmedi
Fiyat Görsel Detay İhale

Açıklama

Vakıfbank'tan Satılık Dubleks Depo - Tekirdağ - Süleymanpaşa - İş Yeri

Detaylı Bilgiler

Gayrimenkul Bilgileri

İl Tekirdağ
İlçe Süleymanpaşa
Mahalle Hürriyet Mh.
Kategori isyeri
Tür depo
Adres TEKİRDAĞ, SÜLEYMANPAŞA, HÜRRİYET MAH. MÜJGAN KALELİOĞLU CAD. KAR SOK. ROYAL PALA B BLOK BODRUM KAT NO:16/A (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:28) 34240
903.0
Ada 215
Parsel 10
Konum Tekirdağ / Süleymanpaşa / Merkez-Hürriyet Mh.
Ada / Parsel / Pafta 215 / 10

Satış Bilgileri

Fiyat 18.500.000 TL
Teminat 925.000 TL

İhale Bilgileri

İhale No 14975

Kaynak Detayları

ÖZELLİKLER No 26597 Şube Müdürlüğü ÇORLU ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 1.85E+7 İhale Katılım Bedeli 925000.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 250000.0 Kategori İş Yeri İl / İlçe / Semt Tekirdağ / Süleymanpaşa / Merkez-Hürriyet Mh. Adres TEKİRDAĞ, SÜLEYMANPAŞA, HÜRRİYET MAH. MÜJGAN KALELİOĞLU CAD. KAR SOK. ROYAL PALA B BLOK BODRUM KAT NO:16/A (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:28) 34240 Ada / Parsel / Pafta 215 / 10 / İletişim Seçenekleri Telefon ve Mesaj m² 903 Kiracılı Hayır Isıtma Isıtma Sistemi Yok Yapının Durumu İkinci El Kullanım Durumu Mülk Sahibi Oturuyor Tapu Durumu Kat İrtifaklı Krediye Uygunluk Evet Zemin Etüdü Yok
No 26597
Şube Müdürlüğü ÇORLU ŞUBESİ
Min. Artış 250.000 TL
Zemin Etüdü Yok

İcradan konut alırken nelere dikkat edilmeli?

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA konumlu bu arsa/arazi ilanında imar durumu, ada/parsel, yüzölçümü, yol/altyapı erişimi ve tapu niteliği ayrıca kontrol edilmelidir.

Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve teslim riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.

• Tapu şerhi ve ipotek bilgileri nasıl kontrol edilir? Tapu şerhi, ipotek, haciz veya benzeri kayıtlar satış dosyası ve resmi tapu bilgileriyle kontrol edilmelidir.