Gayrimenkul İşyeri / İşyeri

Antalya Gazipaşa Satılık Ofis - 7.250.000 TL

ANTALYA / GAZİPAŞA / Yeni Mah.
ANTALYA, GAZİPAŞA, YENİ MAH. İNÖNÜ ÇARŞI 6 CAD. CILIZLAR İŞ MERKEZİ KAT:1 NO:1/3 (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:7) 34240
7.250.000 TL
Listeye Dön
Fiyat 7.250.000 TL
Konum ANTALYA / GAZİPAŞA
İhale Başlangıç Kaynakta belirtilmedi
İhale Bitiş Kaynakta belirtilmedi
Fiyat Görsel Detay İhale

Açıklama

VakıfBank'tan Satılık Dubleks Ofis - Antalya - Gazipaşa - İş Yeri

Detaylı Bilgiler

Gayrimenkul Bilgileri

İl Antalya
İlçe Gazipaşa
Mahalle Yeni Mah.
Kategori isyeri
Tür ofis
Adres ANTALYA, GAZİPAŞA, YENİ MAH. İNÖNÜ ÇARŞI 6 CAD. CILIZLAR İŞ MERKEZİ KAT:1 NO:1/3 (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:7) 34240
122.0
Oda Sayısı 3+1
Kat 2
Ada 120
Parsel 11
Konum Antalya / Gazipaşa / Gazipaşa-Yeni Mah.
Ada / Parsel / Pafta 120 / 11

Satış Bilgileri

Fiyat 7.250.000 TL
Teminat 362.500 TL

İhale Bilgileri

İhale No 14903

Kaynak Detayları

ÖZELLİKLER No 437150 Şube Müdürlüğü GAZİPAŞA ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 7250000.0 İhale Katılım Bedeli 362500.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 100000.0 Kategori İş Yeri İl / İlçe / Semt Antalya / Gazipaşa / Gazipaşa-Yeni Mah. Adres ANTALYA, GAZİPAŞA, YENİ MAH. İNÖNÜ ÇARŞI 6 CAD. CILIZLAR İŞ MERKEZİ KAT:1 NO:1/3 (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:7) 34240 Ada / Parsel / Pafta 120 / 11 / m² 122 Kiracılı Hayır Tapu Durumu Kat İrtifaklı Oda Sayısı 3+1 Isıtma Klima Bulunduğu Kat 2 Durumu İkinci El
No 437150
Şube Müdürlüğü GAZİPAŞA ŞUBESİ
Min. Artış 100.000 TL
Kategori İş Yeri
Kiracılı Hayır
Tapu Durumu Kat İrtifaklı
Isıtma Klima
Durumu İkinci El

İcradan konut alırken nelere dikkat edilmeli?

ANTALYA GAZİPAŞA konumlu bu arsa/arazi ilanında imar durumu, ada/parsel, yüzölçümü, yol/altyapı erişimi ve tapu niteliği ayrıca kontrol edilmelidir.

Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve teslim riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.

• Tapu şerhi ve ipotek bilgileri nasıl kontrol edilir? Tapu şerhi, ipotek, haciz veya benzeri kayıtlar satış dosyası ve resmi tapu bilgileriyle kontrol edilmelidir.
  • Tahliye veya kullanım riski var mı? Taşınmazda kiracı, kullanıcı veya tahliye riski bulunup bulunmadığı teslim sürecini etkileyebilir.
  • KDV, tapu harcı ve diğer masraflar nelerdir? KDV, tapu harcı, teslim giderleri ve diğer masraflar satış fiyatından ayrı hesaplanmalıdır.