Gayrimenkul Konut / Konut

Antalya Aksu Satılık Dubleks Daire - 5.900.000 TL

ANTALYA / AKSU / Altıntaş Mh.
ANTALYA, AKSU, ALTINTAŞ MAHALLESİ, 31139 SK. LAREN QUALITY SİTESİ, A BLOK, NO:6/A KAT:5 D:22 34240
5.900.000 TL
Listeye Dön
Fiyat 5.900.000 TL
Konum ANTALYA / AKSU
İhale Başlangıç Kaynakta belirtilmedi
İhale Bitiş Kaynakta belirtilmedi
Fiyat Görsel Detay İhale

Açıklama

VakıfBank'tan Satılık Dubleks Ofis/Daire - Antalya - Aksu - İş Yeri

Detaylı Bilgiler

Gayrimenkul Bilgileri

İl Antalya
İlçe Aksu
Mahalle Altıntaş Mh.
Kategori konut
Tür daire
Adres ANTALYA, AKSU, ALTINTAŞ MAHALLESİ, 31139 SK. LAREN QUALITY SİTESİ, A BLOK, NO:6/A KAT:5 D:22 34240
68.0
Oda Sayısı 2+1
Kat 5
Ada 15491
Parsel 3
Konum Antalya / Aksu / Aksu-Altıntaş Mh.
Ada / Parsel / Pafta 15491 / 3

Satış Bilgileri

Fiyat 5.900.000 TL
Teminat 295.000 TL

İhale Bilgileri

İhale No 15299

Kaynak Detayları

ÖZELLİKLER No 505211 Şube Müdürlüğü AKDENİZ SANAYİ SİTESİ/ANTALYA ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 5900000.0 İhale Katılım Bedeli 295000.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 100000.0 Kategori İş Yeri İl / İlçe / Semt Antalya / Aksu / Aksu-Altıntaş Mh. Adres ANTALYA, AKSU, ALTINTAŞ MAHALLESİ, 31139 SK. LAREN QUALITY SİTESİ, A BLOK, NO:6/A KAT:5 D:22 34240 Ada / Parsel / Pafta 15491 / 3 / m² 68 Kiracılı Hayır Tapu Durumu Kat İrtifaklı Oda Sayısı 2+1 Isıtma Klima Bulunduğu Kat 5 Durumu İkinci El
No 505211
Şube Müdürlüğü AKDENİZ SANAYİ SİTESİ/ANTALYA ŞUBESİ
Min. Artış 100.000 TL
Kategori İş Yeri
Kiracılı Hayır
Tapu Durumu Kat İrtifaklı
Isıtma Klima
Durumu İkinci El

İcradan konut alırken nelere dikkat edilmeli?

ANTALYA AKSU konumlu bu işyeri ilanında kullanım durumu, kiracı/tahliye riski, tapu niteliği, aidat/ortak gider ve belediye kayıtları ayrıca kontrol edilmelidir.

Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve tahliye riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.

• Tapu şerhi ve ipotek bilgileri nasıl kontrol edilir? Tapu şerhi, ipotek, haciz veya benzeri kayıtlar satış dosyası ve resmi tapu bilgileriyle kontrol edilmelidir.
  • Tahliye veya kullanım riski var mı? Taşınmazda kiracı, kullanıcı veya tahliye riski bulunup bulunmadığı teslim sürecini etkileyebilir.
  • KDV, tapu harcı ve diğer masraflar nelerdir? KDV, tapu harcı, teslim giderleri ve diğer masraflar satış fiyatından ayrı hesaplanmalıdır.