Gayrimenkul Arsa/Arazi / Arsa/Arazi

Antalya Kepez Satılık Arsa - 380,47 m² - 1.617.214 TL

ANTALYA / KEPEZ / ODABAŞI
Antalya İli Kepez İlçesi OdabaşıMahallesi 9584 Sokak Kepez / ANTALYA
1.617.214 TL
Listeye Dön
Fiyat 1.617.214 TL
Konum ANTALYA / KEPEZ
İhale Başlangıç 02.06.2026 11:48
İhale Bitiş 09.06.2026 11:48
Fiyat Görsel Detay İhale
Görsel bulunamadı

Açıklama

ANTALYA Kepez Odabaşi 28227 ada 172 parselde 380,47 m² taşınmaz. Kıymeti 1.617.214 TL. 1. artırma 02/06/2026 11:48 tarihinde başlar.

Detaylı Bilgiler

İlan Bilgileri

İlan No 16757156346
İlanı Yayınlayan Antalya Gayrimenkul Satış İcra Dairesi
Yayın Tarihi 2026-04-10T17:51:17.617Z
Dosya No 2025/576 TLMT.
İlan Türü Satılık Taşınmaz

Konum Bilgileri

İl ANTALYA
İlçe KEPEZ

Gayrimenkul Bilgileri

İl ANTALYA
İlçe KEPEZ
Adres Antalya İli Kepez İlçesi OdabaşıMahallesi 9584 Sokak Kepez / ANTALYA
Yüzölçümü 380.47 m2
Ada 28227
Parsel 172

Satış Bilgileri

Muhammen Bedel 1.617.214 TL
KDV Oranı %20
Kıymeti 1.617.214 TL

İhale Bilgileri

1. Artırma Başlangıç 02/06/2026 11:48
1. Artırma Bitiş 09/06/2026 11:48
2. Artırma Başlangıç 07/07/2026 11:48
2. Artırma Bitiş 14/07/2026 11:48

Taşınmaz Bilgileri

Cinsi/Niteliği Tarla
İl ANTALYA
İlçe KEPEZ
Mahalle/Köy ODABAŞI
Ada 28227
Parsel 172
Yüzölçümü 380,47 m2
Şerhler bölümünde yapılar ile ilgili bir beyan bildirim olmadığı bir çok hissedar olmasından kimin olduğu belirlenemediğinde yapılar değerlendirmeye alınmamıştır. Kepez İlçesi OdabaşıMahallesi 28227 ada 172 Parsel gezilerek yapılan incelemelerde parselin çevresi bahçe yapıları ormanevleri ve diğer tarlalar iledoğu kısmı imar parseli ve yapılar ileçevrili düz bir alanla olduğu,tespiti yapılmıştır. Zirai muhdesatların incelenmesi ve değerlendirilmesi Taşınmaz üzerinde çeşitli cins ve yaşta meyve ağaçları bulunmaktadır. Taşınmazın üzerinde bulunan muhtesatı etkileyen Ağaç bedelleri belirlenirken yaşları, ekonomik ömürleri, bakım durumları da dikkate alınmış piyasa araştırması yapılmış Antalya İl Tarım Orman Müdürlüğünün Ortalama ağaç Raiç değerlerinden faydalanılarak verilmiştir. Kıymet Takdirine konu Taşınmazın Kepez belediyesi Emlak vergisi 2026 yılı rayiç bedeli m2 birim değeri= 750,00 TL dir. Taşınmazın Arazi Rayiç Değeri: 14.380,47 m2 x 2.900,00 TL/m2 = 41.703.363,00 TL olarak hesaplanmıştır. S.. G... Hissesi =55766/1438047 X 41.703.363,00 TL = 1.617.214,00 TL (üzerindekiağaçlar hariç) olduğu hesaplanmıştır. SATIŞA KONU TAŞINMAZIN ÇEVRE VE KONUM ÖZELLİKLERİ: Kepez İlçesi OdabaşıMahallesi 28227 ada 172 parselin bazı merkezlere kuş uçumu mesafeleri; Antalya şehir merkezinin batısında Antalya Burdur yoluna 5 km, Antalya Hava Limanına 16 km Antalya merkezine 16 km mesafededir. Parsele Ulaşım özel araç ulaşmak mümkündür. Parselin konumu, Odabaşı mahallesinin doğu kısmında, 1,5 km mesafede,Kirişçiler mahallesi merkezin 1,5 km güney batısında Varsak mahalle merkezinin kuzeyinde, odabaşı mahallesi 9584 sokakta bulunmaktadır. Parselin kamuya ait yolu olduğu ulaşım Kepez Odabaşı mahallesinden sağlanmaktadır. Belediye hizmetlerinden kısmen faydalanmaktadır. Kıymet Takdirine konu Taşınmazın yaklaşık 3,5 km kuzeyinde Kuzey Çevre yolu 15 km batısında Odabaşı mahallesi merkezi, 1,5 km kuzey doğusunda Kirişçiler mahalle merkezi merkezi evleri bulunmaktadır.Parselin kamuya ait yolu bulunmaktadır. Adresi: Antalya İli Kepez İlçesi OdabaşıMahallesi 9584 Sokak Kepez / ANTALYA Yüzölçümü: 14.380,47 m2 Arsa Payı: - İmar Durumu: Kepez ve Büyükşehir Belediyesinden alınan imar durumunda, Antalya İli Kepez İlçesi OdabaşıMahallesi 28227 ada 172 parsel taşınmaza ilişkin imar durumu, Belediyesinden alınan yazıya göre bir kısmının imar planında yolda kaldığı kalan kısmının 1/5000 lik ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planının Bulunmadığı, köy yerleşim alanında olduğu belirtilmiştir. Kıymeti: 1.617.214,00 TL