Şanlıurfa Suruç Satılık Müstakil Ev - 3.050.000 TL
icrailanlari.com
Açıklama
VakıfBank'tan Satılık Müstakil Ev - Şanlıurfa - Suruç - Konut
Detaylı Bilgiler
Gayrimenkul Bilgileri
| İl | Şanlıurfa |
| İlçe | Suruç |
| Mahalle | Dikili Mah. |
| Kategori | konut |
| Tür | mustakil_ev |
| Adres | ŞANLIURFA, SURUÇ, DİKİLİ MAH. MEHMET KILIÇ SOK. NO:36 34240 |
| m² | 341.0 |
| Oda Sayısı | 3+1 |
| Banyo | 1 |
| Ada | 70 |
| Parsel | 2 |
| Konum | Şanlıurfa / Suruç / Suruç-Dikili Mah. |
| Ada / Parsel / Pafta | 70 / 2 / 2829P |
Satış Bilgileri
| Fiyat | 3.050.000 TL |
| Teminat | 152.500 TL |
İhale Bilgileri
| İhale No | 14950 |
Kaynak Detayları
| ÖZELLİKLER | No 178062 Şube Müdürlüğü EMNİYET CADDESİ ŞANLIURFA ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 3050000.0 İhale Katılım Bedeli 152500.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 50000.0 Kategori Konut Konut Tipi Müstakil Ev İl / İlçe / Semt Şanlıurfa / Suruç / Suruç-Dikili Mah. Adres ŞANLIURFA, SURUÇ, DİKİLİ MAH. MEHMET KILIÇ SOK. NO:36 34240 Ada / Parsel / Pafta 70 / 2 / 2829P m² (Brüt) 341 m² (Net) 307 Açık Alan m² 29 Site İçerisinde Hayır Balkon Var Tapu Durumu Müstakil Tapulu Mutfak Kapalı Oda Sayısı 3+1 Banyo Sayısı 1 Isıtma Yok Kullanım Durumu Mülk Sahibi |
| No | 178062 |
| Şube Müdürlüğü | EMNİYET CADDESİ ŞANLIURFA ŞUBESİ |
| Min. Artış | 50.000 TL |
| Kategori | Konut |
| Konut Tipi | Müstakil Ev |
| Site İçerisinde | Hayır |
| Balkon | Var |
| Tapu Durumu | Müstakil Tapulu |
| Mutfak | Kapalı |
| Isıtma | Yok |
| Kullanım Durumu | Mülk Sahibi |
İcradan konut alırken nelere dikkat edilmeli?
ŞANLIURFA SURUÇ konumlu bu gayrimenkul ilanında tapu kaydı, ada/parsel, yüzölçümü ve kullanım durumu birlikte kontrol edilmelidir.
Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve tahliye riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.
- Tapu şerhi ve ipotek bilgileri nasıl kontrol edilir? Tapu şerhi, ipotek, haciz veya benzeri kayıtlar satış dosyası ve resmi tapu bilgileriyle kontrol edilmelidir.
- Tahliye veya kullanım riski var mı? Taşınmazda kiracı, kullanıcı veya tahliye riski bulunup bulunmadığı teslim sürecini etkileyebilir.