Gayrimenkul Konut / Konut

Sakarya Serdivan Satılık Daire - 17.500.000 TL

SAKARYA / SERDİVAN / Arabacıalanı Mh.
SAKARYA, SERDİVAN, ARABACIALANI MAH. İNCİ SOK. NO:5 KAT:ZEMİN+1+2 D:4 54100
17.500.000 TL
Listeye Dön
Fiyat 17.500.000 TL
Konum SAKARYA / SERDİVAN
İhale Başlangıç Kaynakta belirtilmedi
İhale Bitiş Kaynakta belirtilmedi
Fiyat Görsel Detay İhale

Açıklama

VakıfBank'tan Satılık 4+1 Tribleks Mesken - Sakarya - Serdivan - Konut

Detaylı Bilgiler

Gayrimenkul Bilgileri

İl Sakarya
İlçe Serdivan
Mahalle Arabacıalanı Mh.
Kategori konut
Tür daire
Adres SAKARYA, SERDİVAN, ARABACIALANI MAH. İNCİ SOK. NO:5 KAT:ZEMİN+1+2 D:4 54100
212.0
Oda Sayısı 4+1
Kat 3
Banyo 3
Ada 1345
Parsel 2
Konum Sakarya / Serdivan / Serdivan-Arabacıalanı Mh.
Ada / Parsel / Pafta 1345 / 2

Satış Bilgileri

Fiyat 17.500.000 TL
Teminat 875.000 TL

İhale Bilgileri

İhale No 15338

Kaynak Detayları

ÖZELLİKLER No 436101 Şube Müdürlüğü ÇARŞI ADAPAZARI ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 1.75E+7 İhale Katılım Bedeli 875000.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 250000.0 Kategori Konut Konut Tipi Daire İl / İlçe / Semt Sakarya / Serdivan / Serdivan-Arabacıalanı Mh. Adres SAKARYA, SERDİVAN, ARABACIALANI MAH. İNCİ SOK. NO:5 KAT:ZEMİN+1+2 D:4 54100 Ada / Parsel / Pafta 1345 / 2 / m² (Brüt) 212 m² (Net) 195 Site İçerisinde Hayır Balkon Var Tapu Durumu Kat Mülkiyetli Asansör Var Otopark Açık Otopark Mutfak Kapalı Oda Sayısı 4+1 Banyo Sayısı 3 Isıtma Yerden Isıtma Kimden Bankadan Kat Sayısı 3 Bulunduğu Kat Zemin Kat Kullanım Durumu Mülk Sahibi
No 436101
Şube Müdürlüğü ÇARŞI ADAPAZARI ŞUBESİ
Min. Artış 250.000 TL
Kullanım Durumu Mülk Sahibi

İcradan konut alırken nelere dikkat edilmeli?

SAKARYA SERDİVAN konumlu bu gayrimenkul ilanında tapu kaydı, ada/parsel, yüzölçümü ve kullanım durumu birlikte kontrol edilmelidir.

Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve tahliye riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.

• Tapu şerhi ve ipotek bilgileri nasıl kontrol edilir? Tapu şerhi, ipotek, haciz veya benzeri kayıtlar satış dosyası ve resmi tapu bilgileriyle kontrol edilmelidir.