Manisa Salihli Satılık Daire - 3.250.000 TL
icrailanlari.com
Açıklama
VakıfBank'tan Satılık 2+1 Natamam Daire - Manisa - Salihli - Konut
Detaylı Bilgiler
Gayrimenkul Bilgileri
| İl | Manisa |
| İlçe | Salihli |
| Mahalle | Yeşilyurt Mh. |
| Kategori | konut |
| Tür | daire |
| Adres | MANİSA, SALİHLİ, YEŞİLYURT MAHALLESİ 801 SK., MY LIFE SİTESİ, A BLOK, NO:8 Kat: 4, B:2 34240 |
| m² | 82.0 |
| Oda Sayısı | 2+1 |
| Kat | 1 |
| Banyo | 2 |
| Ada | 2665 |
| Parsel | 14 |
| Konum | Manisa / Salihli / Barış-Yeşilyurt Mh. |
| Ada / Parsel / Pafta | 2665 / 14 / 15 |
Satış Bilgileri
| Fiyat | 3.250.000 TL |
| Teminat | 162.500 TL |
İhale Bilgileri
| İhale No | 15313 |
Kaynak Detayları
| ÖZELLİKLER | No 584210 Şube Müdürlüğü SALİHLİ ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 3250000.0 İhale Katılım Bedeli 162500.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 50000.0 Kategori Konut Konut Tipi Daire İl / İlçe / Semt Manisa / Salihli / Barış-Yeşilyurt Mh. Adres MANİSA, SALİHLİ, YEŞİLYURT MAHALLESİ 801 SK., MY LIFE SİTESİ, A BLOK, NO:8 Kat: 4, B:2 34240 Ada / Parsel / Pafta 2665 / 14 / 15 m² (Brüt) 82 m² (Net) 72 Site İçerisinde Hayır Balkon Var Tapu Durumu Kat İrtifaklı Asansör Var Otopark Açık & Kapalı Otopark Mutfak Kapalı Oda Sayısı 2+1 Banyo Sayısı 2 Isıtma Kombi (Doğalgaz) Kat Sayısı 7 Bulunduğu Kat 1 Kullanım Durumu Boş |
| No | 584210 |
| Şube Müdürlüğü | SALİHLİ ŞUBESİ |
| Min. Artış | 50.000 TL |
| Kategori | Konut |
| Konut Tipi | Daire |
| Site İçerisinde | Hayır |
| Balkon | Var |
| Tapu Durumu | Kat İrtifaklı |
| Asansör | Var |
| Otopark | Açık & Kapalı Otopark |
| Mutfak | Kapalı |
| Isıtma | Kombi (Doğalgaz) |
| Kullanım Durumu | Boş |
İcradan konut alırken nelere dikkat edilmeli?
MANİSA SALİHLİ konumlu bu gayrimenkul ilanında tapu kaydı, ada/parsel, yüzölçümü ve kullanım durumu birlikte kontrol edilmelidir.
Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve tahliye riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.
- Tapu şerhi ve ipotek bilgileri nasıl kontrol edilir? Tapu şerhi, ipotek, haciz veya benzeri kayıtlar satış dosyası ve resmi tapu bilgileriyle kontrol edilmelidir.