Gayrimenkul İşyeri / İşyeri

Çorum Merkez Satılık Dükkan - 12.500.000 TL

ÇORUM / MERKEZ / Bahçelievler Mh.
ÇORUM, MERKEZ, BAHÇELİEVLER MAH. BAHAR 1 CAD. KAT:2.BODRUM NO:17/B (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:19) 19200
12.500.000 TL
Listeye Dön
Fiyat 12.500.000 TL
Konum ÇORUM / MERKEZ
İhale Başlangıç Kaynakta belirtilmedi
İhale Bitiş Kaynakta belirtilmedi
Fiyat Görsel Detay İhale

Açıklama

VakıfBank'tan Satılık 2 Adet Dükkan - Çorum - Merkez - İş Yeri

Detaylı Bilgiler

Gayrimenkul Bilgileri

İl Çorum
İlçe Merkez
Mahalle Bahçelievler Mh.
Kategori isyeri
Tür dukkan
Adres ÇORUM, MERKEZ, BAHÇELİEVLER MAH. BAHAR 1 CAD. KAT:2.BODRUM NO:17/B (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:19) 19200
516.0
Oda Sayısı 2
Ada 3658
Parsel 630
Konum Çorum / Merkez / Merkez-Bahçelievler Mh.
Ada / Parsel / Pafta 3658 / 630

Satış Bilgileri

Fiyat 12.500.000 TL
Teminat 625.000 TL

İhale Bilgileri

İhale No 15388

Kaynak Detayları

ÖZELLİKLER No 503210 Şube Müdürlüğü BAHABEY/ÇORUM ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 1.25E+7 İhale Katılım Bedeli 625000.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 250000.0 Kategori İş Yeri İl / İlçe / Semt Çorum / Merkez / Merkez-Bahçelievler Mh. Adres ÇORUM, MERKEZ, BAHÇELİEVLER MAH. BAHAR 1 CAD. KAT:2.BODRUM NO:17/B (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:19) 19200 Ada / Parsel / Pafta 3658 / 630 / m² 516 Bölüm & Oda Sayısı 2 Tapu Durumu Müstakil Tapulu Isıtma Kat Kaloriferi Kimden Bankadan Krediye Uygunluk Evet Durumu İkinci El
No 503210
Şube Müdürlüğü BAHABEY/ÇORUM ŞUBESİ
Min. Artış 250.000 TL
Kategori İş Yeri
Tapu Durumu Müstakil Tapulu
Isıtma Kat Kaloriferi
Kimden Bankadan
Krediye Uygunluk Evet
Durumu İkinci El

İcradan konut alırken nelere dikkat edilmeli?

ÇORUM MERKEZ konumlu bu arsa/arazi ilanında imar durumu, ada/parsel, yüzölçümü, yol/altyapı erişimi ve tapu niteliği ayrıca kontrol edilmelidir.

Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve teslim riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.

• Tapu şerhi ve ipotek bilgileri nasıl kontrol edilir? Tapu şerhi, ipotek, haciz veya benzeri kayıtlar satış dosyası ve resmi tapu bilgileriyle kontrol edilmelidir.
  • Tahliye veya kullanım riski var mı? Taşınmazda kiracı, kullanıcı veya tahliye riski bulunup bulunmadığı teslim sürecini etkileyebilir.
  • KDV, tapu harcı ve diğer masraflar nelerdir? KDV, tapu harcı, teslim giderleri ve diğer masraflar satış fiyatından ayrı hesaplanmalıdır.