Gayrimenkul İşyeri / İşyeri

İstanbul Güngören Satılık Dükkan - 22.500.000 TL

İSTANBUL / GÜNGÖREN / Sanayi Mah.
İSTANBUL, GÜNGÖREN, SANAYİ MAH. ATATÜRK CAD. REAL MERTER SİTESİ A4 BLOK ZEMİN+1 KAT NO:51/3-77 34240
22.500.000 TL
Listeye Dön
Fiyat 22.500.000 TL
Konum İSTANBUL / GÜNGÖREN
İhale Başlangıç Kaynakta belirtilmedi
İhale Bitiş Kaynakta belirtilmedi
Fiyat Görsel Detay İhale

Açıklama

VakıfBank'tan Satılık Dubleks Dükkan - İstanbul - Güngören - İş Yeri

Detaylı Bilgiler

Gayrimenkul Bilgileri

İl İstanbul
İlçe Güngören
Mahalle Sanayi Mah.
Kategori isyeri
Tür dukkan
Adres İSTANBUL, GÜNGÖREN, SANAYİ MAH. ATATÜRK CAD. REAL MERTER SİTESİ A4 BLOK ZEMİN+1 KAT NO:51/3-77 34240
259.0
Oda Sayısı 1
Ada 195
Parsel 6
Konum İstanbul / Güngören / Sanayi-Sanayi Mah.
Ada / Parsel / Pafta 195 / 6

Satış Bilgileri

Fiyat 22.500.000 TL
Teminat 1.125.000 TL

İhale Bilgileri

İhale No 14968

Kaynak Detayları

ÖZELLİKLER No 30245 Şube Müdürlüğü MERTER ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 2.25E+7 İhale Katılım Bedeli 1125000.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 250000.0 Kategori İş Yeri İl / İlçe / Semt İstanbul / Güngören / Sanayi-Sanayi Mah. Adres İSTANBUL, GÜNGÖREN, SANAYİ MAH. ATATÜRK CAD. REAL MERTER SİTESİ A4 BLOK ZEMİN+1 KAT NO:51/3-77 34240 Ada / Parsel / Pafta 195 / 6 / m² 259 Bölüm & Oda Sayısı 1 Tapu Durumu Kat Mülkiyetli Isıtma Kat Kaloriferi Krediye Uygunluk Evet Durumu İkinci El
No 30245
Şube Müdürlüğü MERTER ŞUBESİ
Min. Artış 250.000 TL
Kategori İş Yeri
Tapu Durumu Kat Mülkiyetli
Isıtma Kat Kaloriferi
Krediye Uygunluk Evet
Durumu İkinci El

İcradan konut alırken nelere dikkat edilmeli?

İSTANBUL GÜNGÖREN konumlu bu işyeri ilanında kullanım durumu, kiracı/tahliye riski, tapu niteliği, aidat/ortak gider ve belediye kayıtları ayrıca kontrol edilmelidir.

Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve tahliye riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.

• Tapu şerhi ve ipotek bilgileri nasıl kontrol edilir? Tapu şerhi, ipotek, haciz veya benzeri kayıtlar satış dosyası ve resmi tapu bilgileriyle kontrol edilmelidir.
  • Tahliye veya kullanım riski var mı? Taşınmazda kiracı, kullanıcı veya tahliye riski bulunup bulunmadığı teslim sürecini etkileyebilir.
  • KDV, tapu harcı ve diğer masraflar nelerdir? KDV, tapu harcı, teslim giderleri ve diğer masraflar satış fiyatından ayrı hesaplanmalıdır.