Gayrimenkul İşyeri / İşyeri

İzmir Konak Satılık Dükkan - 3.750.000 TL

İZMİR / KONAK / Mimar Sinan Mah.
İZMİR, KONAK, MİMAR SİNA MAH. 1420/3 SOK. BORBEY KONAKLAMA NO:12/A (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:25) 34240
3.750.000 TL
Listeye Dön
Fiyat 3.750.000 TL
Konum İZMİR / KONAK
İhale Başlangıç Kaynakta belirtilmedi
İhale Bitiş Kaynakta belirtilmedi
Fiyat Görsel Detay İhale

Açıklama

VakıfBank'tan Satılık Dükkan - İzmir - Konak - İş Yeri

Detaylı Bilgiler

Gayrimenkul Bilgileri

İl İzmir
İlçe Konak
Mahalle Mimar Sinan Mah.
Kategori isyeri
Tür dukkan
Adres İZMİR, KONAK, MİMAR SİNA MAH. 1420/3 SOK. BORBEY KONAKLAMA NO:12/A (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:25) 34240
70.0
Oda Sayısı 2
Ada 7792
Parsel 8
Konum İzmir / Konak / Alsancak-Mimar Sinan Mah.
Ada / Parsel / Pafta 7792 / 8

Satış Bilgileri

Fiyat 3.750.000 TL
Teminat 187.500 TL

İhale Bilgileri

İhale No 14859

Kaynak Detayları

ÖZELLİKLER No 485209 Şube Müdürlüğü BOZYAKA İZMİR ŞUBESİ Başlangıç Bedeli 3750000.0 İhale Katılım Bedeli 187500.0 Tapu Harç Bedeli Kurum ve Alıcı Yarı Yarıya Öder Min. Artış 50000.0 Kategori İş Yeri İl / İlçe / Semt İzmir / Konak / Alsancak-Mimar Sinan Mah. Adres İZMİR, KONAK, MİMAR SİNA MAH. 1420/3 SOK. BORBEY KONAKLAMA NO:12/A (TAPU BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:25) 34240 Ada / Parsel / Pafta 7792 / 8 / m² 70 Bölüm & Oda Sayısı 2 üzeri Tapu Durumu Kat İrtifaklı Isıtma Kat Kaloriferi Krediye Uygunluk Bilinmiyor Durumu İkinci El
No 485209
Şube Müdürlüğü BOZYAKA İZMİR ŞUBESİ
Min. Artış 50.000 TL
Kategori İş Yeri
Tapu Durumu Kat İrtifaklı
Isıtma Kat Kaloriferi
Krediye Uygunluk Bilinmiyor
Durumu İkinci El

İcradan işyeri alırken nelere dikkat edilmeli?

İZMİR KONAK konumlu bu arsa/arazi ilanında imar durumu, ada/parsel, yüzölçümü, yol/altyapı erişimi ve tapu niteliği ayrıca kontrol edilmelidir.

Taşınmazlarda şerh, ipotek, haciz, irtifak, hisseli mülkiyet ve teslim riski gibi konular resmi dosyadan doğrulanmalıdır.

• Kullanım durumu, kira veya tahliye riski var mı? Kullanım durumu, kiracı, işgal veya tahliye riski varsa gelir ve teslim beklentisi buna göre değerlendirilmelidir.
  • İmar ve ruhsat bilgileri neden önemlidir? İmar, ruhsat ve kullanım amacı bilgileri işyerinin faaliyete uygunluğunu anlamak için resmi kayıtlardan kontrol edilmelidir.
  • Konum ve ticari kullanım durumu kontrol edildi mi? Konum, cephe, ulaşım ve ticari kullanım koşulları fiyat değerlendirmesinde ayrı ayrı ele alınmalıdır.